Vytvoření e-shopu pro desktop i mobilní zařízení

Proč náš e-shop?

Chcete-li začít podnikat na internetu, je třeba zvolit to nejlepší funkční prostředí pro online prodej. Nabízíme vytvoření internetového obchodu na míru přesně Vašim potřebám s moderním a přehledným designem. Internetový obchod je provozovaný na vlastním obchodním systému inStore, který je používán na desítkách úspěšných e-shopů, z nichž někteří byli i finalisté každoročně vyhlašované soutěže SHOP ROKU.

Grafický design eshopuDesign e-shopu a použitelnost

Při vývoji a návrhu nejnovější verze e-shopu, který Vám nabízíme, byl kladen důraz na použitelnost, přehlednost a uživatelskou přívětivost prostředí obchodu. Systém a jeho použitelnost byl testován nezávislými uživateli. Kvalitní otestování ovládání je zárukou, že se Vaši návštěvníci na webu rychle zorientují a dokáží si jednoduše vybrat a objednat požadované zboží.

Mobilní eshopOptimalizace pro mobilní zařízení

Buďte rychlejší než Vaše konkurence! Mobilní zařízení k prohlížení webu a nákupu online přes eshop používá čím dál více uživatelů. Je tedy nutné na tuto skutečnost včas zareagovat. Náš internetový obchod se umí automaticky přizpůsobovat malým displejům mobilních telefonů nebo tabletů. Prostředí e-shopu je optimalizované ovládání dotykem. Snížíte tak procento opuštění webu (bounce rate).

Administrace internetového obchoduJednoduchá administrace

Administrační prostředí našeho e-shopu nabízí širokou škálu funkcí potřebných pro rychlou a jednoduchou správu zboží, kategorií, objednávek a jejich stavů, zákazníků, slev, aktualit apod. Pro usnadnění správy zboží je možné integrovat moduly pro import/synchronizaci z externích dat (např. od vašich dodavatelů). Nabízíme také vytvoření rozšíření a funkčních modulů na míru.

Snadný nákupSnadný a rychlý nákup zboží

Nákupní proces, včetně nákupního košíku, by měl být co nejpřehlednější a nejrychlejší. Náš systém jsme proto navrhli a optimalizovali tak, aby všechny tyto podmínky splňoval co nejlépe. Výsledkem je vysoké procento kladného hodnocení recenzí námi realizovaných obchodů např. na portálu Heureka.cz.

Export a import datExport, import a synchronizace dat

Propojte Váš systém s vyhledávači zboží (Heureka, Zboží, Google, apod.) nebo externími službami a zvyšte tak efektivně počet zákazníků a objednávek. Dále je možné vytvořit importní a synchronizační moduly pro snadné a hromadné přidávání a aktualizaci zboží, cen a dostupností od Vašich dodavatelů.

Online platby, QROnline platby a podpora QR kódů

Internetový obchod podporuje také online platební metody - např. PayU, GoPay, GP WebPay, KB MojePlatba, apod. Umožněte tak zákazníkům jednoduše a okamžitě zaplatit objednané zboží. Obchod umí také generovat tzv. QR kódy pro rychlejší platby převodem pomocí mobilních bankovních aplikací nebo odsílat tržby do evidence tržeb (EET).

Základní vlastnosti systému
 • Přehledný, intuitivní, jednoduchý a uživatelsky přívětivý design
 • Jednoduchá správa/administrace e-shopu
 • Automatická aktualizace systému
 • Přizpůsobení pro mobilní zařízení (mobily, tablety, apod.)
 • Zákazníky ověřený online systém
 • Možnost volitelných modulů a přizpůsobení funkcí na míru
 • Podpora online platebních metod a QR kódů
 • Podpora elektronické evidence tržeb (EET)
 • Rozšířené volby dopravy pro Českou poštu, Intime, Toptrans, GeisPoint atd.
 • Slevové moduly
 • Importy a synchronizace externích dat
 • Exporty dat a XML feedů
 • SEO optimalizace
 • Statistiky návštěvnosti a konverzí
 • Telefonická a e-mailová podpora

Administrace e-shopu

Administrace internetového obchodu
Klientský internetový obchod

Funkce e-shopu

Největší procento zákazníků, pro které jsme realizovali internetový obchod (e-shop) je z měst Most, Litvínov, Chomutov, Louny, Bílina nebo Teplice.
Jelikož se dá, ale realizace konzultovat i elektronickou formou "na dálku", není problém realizovat e-shop i pro zákazníky z celé České republiky.